600-lecie Rzemiosła w Łasku

Dodane przez redakcja - wt., 25/10/2022 - 13:23
600 lecie

W piątek 9 września 2022 r. Cech Rzemiosł im. Jana Łaskiego świętował Jubileusz 600-lecia rzemiosła w Łasku. (1422-2022). Z tej okazji życzenia oraz pamiątkowe upominki przekazali na ręce Starszego Cechu Adama Krawca Starosta Powiatu Łaskiego Piotr Wołosz, Burmistrz Łasku Gabriel Szkudlarek, Prezes Izby Rzemieślniczej w Łodzi Stanisław Syguła. Nie zabrakło życzeń od zaprzyjaźnionych Dyrektorów szkół, a także od samorządów reprezentujących gminy powiatu łaskiego i instytucji współpracujących. Jubileusz był okazją do wręczenia odznaczeń i dyplomów. Gratulujemy pięknego Jubileuszu i życzymy kolejnych, owocnych lat działalności !